Filmy i zdjęcia z drona

Kupię, sprzedam, dam pracę lub szukam pracy.

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
gravity
-# 01
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-09-27, 10:54

Filmy i zdjęcia z drona

Postprzez gravity » 2017-09-27, 11:29

Witam,

chcielibyśmy zaprezentować ofertę naszego studia filmowego Gravity Media, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i montażu ujęć z powietrza. Tworzymy profesjonalne produkcje zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszą kadrę tworzy grupa doświadczonych pracowników, którzy posiadają uprawnienia operatora bezzałogowego statku powietrznego. Filmy lub zdjęcia z drona realizujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Ujęcia tworzone przez nasze studio mogą być wykorzystywane jako cały film lub dodatek do materiału. Dbamy, aby materiał był unikalny i najlepiej odzwierciedlał ofertę. Na życzenie klienta wzbogacimy produkcję o dodatkowe efekty m.in. głos lektora lub podkład muzyczny. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, a wielowirnikowe maszyny pozwalają nam dotrzeć w najbardziej ukryte miejsca. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy tylko realistyczny obraz. Tworząc produkcje z powietrza mamy stały podgląd do kadru, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne ujęcia. Zdjęcia z drona, czy filmy tworzone przez nasze studio mogą być wykorzystywane do prezentacji regionów, miast, lotnisk, wydarzeń kulturalnych, wielkopowierzchniowych inwestycji. Fachowo zajmujemy się także filmowaniem i fotografowaniem ujęć z lotu ptaka z ważnych uroczystości tj. ślub. Zapraszamy do współpracy, więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na http://www.gravitymedia.pl/oferta/6/filmy-i-zdjecia-z-drona

Zobacz
 

przez Zobacz » 2018-06-08, 12:54


Avatar użytkownika
ivamos
-# 07
 
Posty: 7894
Dołączył(a): 2007-09-13, 19:55
Pomógł: 343

Filmy i zdjęcia z drona

Postprzez ivamos » 2018-06-08, 12:54

Orszabal napisał(a):Zawsze można też kupić swojego drona: https://www. moderacja i samemu robić ujęcia. Inwestycja niedroga, a frajdy przy tym naprawdę sporo :)

ogłoszenia umieszczamy w dziale ogłoszeń.
Moderator

Jak już musisz coś pisać, to chociaż zapodaj link do czegoś przydatnego. To z linku nie posiada kamery, nie posiada gimbala kamery, nie posiada transmisji sygnału wideo a nie posiada aparatury sterującej. Generalnie to zabawka dla hobbystów z więc mniej 2012 roku, dawno już wycofana z produkcji i zupełnie nieprzydatna dla filmowców.


Powrót do Ogłoszenia

cron