Master Class: warsztaty fotografii mody "Edytorial ETNO"

Kupię, sprzedam, dam pracę lub szukam pracy.

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
AMA
-# 01
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2013-03-07, 13:15

Master Class: warsztaty fotografii mody "Edytorial ETNO"

Postprzez AMA » 2017-06-06, 12:48

Centrum Filmowe Kraków - Creative Arts Center zaprasza na Master Class z zakresu fotografii modowej, który odbędzie się jako wydarzenie towarzyszące wystawy sekcji ShowOFF Miesiąc Fotografii w Krakowie / Krakow Photomonth Festival w sobotę 10 czerwca. Warsztaty mistrzowskie to autorskie, intensywne kursy (8-10 h), prowadzone przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie fotografii - Szymona Boczka i Beatę Bojdę.

Warsztaty poprowadzi doświadczony fotograf mody i wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie Szymon Boczek. Modelki będą stylizowane przez światowej sławy Make Up Artist Beatę Bojdę, która przygotuje kilka stylizacji ze swojego głośnego projektu ETNO, pokazywanego kilka miesięcy temu na wystawie w Paryżu, wcześniej w Londynie.
Najlepsze fotografie zrealizowane przez uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Krakowie wraz z oryginalnymi pracami Beaty Bojdy prezentującymi edytorial ETNO.

KOSZT: 500 zł / uwaga: ilość miejsc ograniczona!

RABATY: 20% dla pierwszej osoby lub 200 zł zniżki przy zakupie pakietu 2 warsztatów (Master Class: warsztaty fotografii portretowej z Adamem Golcem).
Kontakt: info@filmowykrakow.pl; +48 572 508 558
Zapisy: http://akademiamultiart.pl/warsztat/war ... ter-class/
DLACZEGO WARTO?
- Dowiesz się, jak robić poprawne zdjęcia w różnych
warunkach i okolicznościach.
- Poznasz proste techniki poprawiające komfort pracy.
- Zajęcia przeprowadzą Cię przez świat fotografii mody: zorientujesz się w palecie dostępnych rozwiązań, dzięki którym Twoje fotografie będą atrakcyjne wizualnie. Poznasz historię i trendy w fotografii modowej.
- Oswoisz się z pracą z modelką oraz oświetleniem studyjnym. Poznasz techniki prowadzenia modelki.
- Dzięki trudnym i zmuszającym do myślenia sytuacjom nauczysz się szybko przygotowywać do wykonania sesji.
- Po tych zajęciach będziesz mieć gotowe zdjęcie do portfolio lub prezentacji w agencji
oraz będziesz w stanie przygotować samodzielnie profesjonalną realizację modową.
- Otrzymasz dyplom potwierdzający udział w warsztatach.
Efektem będą zdjęcia modowe z których najlepsze zostaną zaprezentowane na wystawie obok fotografii z Edytorialu ETNO Beaty Bojdy.

——
Szymon Boczek Photography – fotograf mody, wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie. Znany głównie z komercyjnych kampanii (MG Shohlari, OSHEE, Pierre Cardin) zawsze największym zamiłowaniem obdarzał fotografię modową, za co doceniają go projektanci oraz magazyny (min. Vogue, Elle, Cosmopolitan, Miasto Kobiet, seek.me). Na swoim koncie posiada kilka wystaw, oraz kampanie w Polsce i za granicą.

Make up artist Beata Bojda - make up artist, stylista ubioru, projektantka mody. Jej makijaże drukują najlepsze w Polsce magazyny modowe. Edytorial Etno powstał dla „Make up Trendy”, który umieścił jedno ze zdjęć na okładce magazynu (wrzesień 2015). Projekty ETNO i MYSTEROUS były wystawiane w londyńskiej The Brick Lane Gallery i na wystawie indywidualnej w Paryżu. Ponadto edytorial ETNO publikował m.in. polski Newsweek i włoski Vogue. Jeden z jej makijaży znalazł się na okładce „LNE”, ten sam magazyn przyznał jej prestiżową nagrodę Beauty Industry Icon. Pracowała jako charakteryzator i kostiumograf przy wielu produkcjach filmowych między innymi w „Kochaj i tańcz”, „Tancerze”, ostatnio z Andrzejem Chyrą i Anną Cieślik w „Agape”. W kwietniu 2015 przyznano jej tytuł Artysty Roku w dziedzinie makijażu a w 2016 r. znalazła się wśród nominowanych do tej nagrody.

Powrót do Ogłoszenia