Jesienna rekrutacja w AMA trwa!

Kupię, sprzedam, dam pracę lub szukam pracy.

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
AMA
-# 01
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2013-03-07, 13:15

Jesienna rekrutacja w AMA trwa!

Postprzez AMA » 2016-09-16, 13:39

Jesienna rekrutacja w Akademii Multi Art trwa!


Akademia Multi Art – AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Specjalizujemy się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej, oraz kreatywnej produkcji filmowej.

AMA rekrutuje między innymi na kierunek Aktorstwo filmowe.
Nauka na tym kierunku odbywa się w cyklu dwuletnim, czterosemestralnym, niestacjonarnym. Kierunek Aktorstwo Filmowe ( Camera Acting ) w AMA FILM SCHOOL jest jedynym kierunkiem o takim profilu w Polsce i jest przeznaczony dla początkujących adeptów sztuki aktorskiej, jak również dla studentów szkół aktorskich i początkujących aktorów, chcących umocnić swój warsztat filmowy. To nie tylko szkoła aktorska, ale przede wszystkim zaawansowany i profesjonalnie prowadzony kurs występowania przed kamerą.
Program kierunku jest wzorowany na znanych w zachodniej Europie i USA programach Film Acting i Camera Acting. Stworzony w AMA został przez operatora filmowego Piotra Lenara, specjalistę camera actingu z doświadczeniem wykładowcy ze szkól niemieckich filmowych, aktorskich,kaskaderskich. Na kierunku aktorskim w AMA uczą w systemie zajęciowym znani aktorzy filmowi i teatralni, specjaliści poszczególnych elementów warsztatu aktorskiego, reżyserzy i operatorzy filmowi, oraz warsztatowo współcześni aktorzy filmowi znani z ekranów.
Dowiedz się więcej o kierunku na http://akademiamultiart.pl/kierunki/kie ... o-filmowe/


Nie czekaj ZAPISZ SIĘ! Zacznij z AMA
http://akademiamultiart.pl/zapisy/ 

Kontakt:
sekretariat@akademiamultiart.pl
www.akademiamultiart.pl

Powrót do Ogłoszenia