Interkom bezprzewodowy wynajem

Treść
Sreg
-# 03
 
Posty: 272
Dołączył(a): 2006-04-20, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Interkom bezprzewodowy wynajem

Postprzez Sreg » 2017-11-03, 18:46

Witam,
poszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalny interkom bezprzewodowy dwukanałowy Altair WBS-202HD, idealny do planów filmowych, wydarzeń nadawanych na żywo, realizacji obrazu na ekrany oraz wiele innych wydarzeń- wszędzie tam gdzie łączność na profesjonalnym poziomie jest niezbędna.

Dwukanałowość pozwala na stworzenie dwóch zespołów pracujących równocześnie i nie słyszących się nawzajem. Jedynie reżyser czy też główny realizator może komunikować się z obydwoma zespołami. Jak to wygląda w praktyce np. zespół A to operatorzy kamer, a zespół B to reżyserka, która składa się oświetleniowca, grafika, dźwiękowca etc. Reżyser słyszy i może prowadzić rozmowy zarówno z zespołem A jak i B, a zespoły nie słyszą się nawzajem i mogą pracować w ramach zadań jakie mają. Oczywiście interkom pozwala na szybkie połączenie wszystkich w jedną grupę, czy też ma możliwość podłączenia się do systemu nagłośnieniowego i emisję komunikatów na scenę.

W ofercie swojej posiadamy, także możliwość wynajmu urządzenia z beltpackiem reżyserskim, oznacza to że reżyser może być mobilny, nie musi stać przy stacji bazowej, ale może się poruszać po planie równocześnie zachowując pełną fukcjonalność - tak jakby był przy stacji bazowej.

Interkom bezprzewodowy wynajmujemy w dwóch opcjach:
- dedykowany dla 4 osób (np. operatorów kamer) + realizator (reżyser)
- dedykowany dla 8 osób + realizator (reżyser)

UWAGA - interkom posiada opcję integracji do najbardziej popularnego zestawu realizacyjnego Blackmagic dokładanie można go połączyć z system ATEM Talkback Converter 4K czy też ATEM Studio Converter tym samym powiększając zestaw kablowy (światłowodowy) o kolejnych 4 czy też 8 użytkowników.

Cena wynajmu interkomu bezprzewodowego opisana jest na naszej stronie www
http://www.onestream.pl/produkt/interkom-bezprzewodowy-wynajem/
Apple Mac Pro 2X2.66GHz 12-Core/ Xeon/16GB/Raid 9,5TB/GTX680
Final Cut, Sony Vegas Pro
Sony PXW-X320, PMW300K2,Canon C-100, 5D Mark III, Sony A7SII
Zapraszam streaming, wideofilmowanie

Powrót do Wynajem sprzętu