Mikrofon Rode NTG4+ opinie

Wszystko dla dźwiękowców i kompozytorów
Treść
pawliak
-# 01

Mikrofon Rode NTG4+ opinie

Postprzez pawliak » 2018-07-06, 12:13

Witam, jestem tutaj nowy, "zabawę" w amatorskie kręcenie rozpocząłem jakieś półtora roku temu. Filmuję jak na razie lustrzankami - mam dwie: Nikona D3100 i Nikona D600. Mam dwa mikrofony krawatowe - jeden to Audio-Technica ATR 3350 (przewodowy) i mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BOYA BY-WM5. Mikrofoniki są na pewno lepsze niż te wbudowane w aparaty - choć D600 moim zdaniem całkiem dobrze sobie radzi z nagrywaniem dźwięku poprzez wbudowany mikrofon.

Zmierzając do sedna - kupiłem mikrofon z tytułu wątku, a więc RODE NTG4+. Kupiłem ten mikrofon nieco w ciemno bo totalnie brak informacji na polskich stronach internetowych na temat tego sprzętu. Czy ktoś używa tego mikrofonu i jest mi w stanie o nim coś napisać??? Mikrofon jest w drodze, kupiłem przez internet, nie mam go jeszcze do pomacania.

P.S. Bawię się w filmy dokumentalne. Jeden mam już ukończony, ale to tylko amatorka - choć jakość materiału wideo z lustrzanek przerósł moje oczekiwania i uważam, że mój pierwszy film pod względem obrazu jest w porządku (choć oczywiście w dalszym ciągu jest to obraz amatorski) - dźwięk wypadł o wiele gorzej, dlatego kupiłem ten mikrofon.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr.
Załączniki
3.jpg

Powrót do Dźwięk i muzyka w filmie