DOMINIKAŃSKI FESTIWAL FILMOWY "SLAVANGARD"

Forum o filmach amatorskich i kinie niezależnym

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
Slavangard
-# 01
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018-01-12, 22:43

DOMINIKAŃSKI FESTIWAL FILMOWY "SLAVANGARD"

Postprzez Slavangard » 2018-01-12, 22:45

Gorąco zachęcamy do udziału w 12 edycji Dominikańskiego Festiwalu Filmowego Slavangard!

Slavangard jest wydarzeniem podczas którego zarówno wspólnoty jak i indywidualni twórcy mogą spotkać się ze sobą, doskonalić umiejętności w warsztatach i przede wszystkim zaprezentować swoje dzieła na Gali Finałowej w największej sali kinowej w Krakowie, czyli w Kinie Kijów.
Zapraszamy amatorów kręcenia filmów i twórców chcących wypróbować nowe formy i proponujemy zmierzenie się z hasłem festiwalu w trwającej do 8 minut produkcji. W tym roku chcemy obejrzeć prace inspirowane słowami "Oto Człowiek."

Filmy przyjmujemy w trzech kategoriach: film fabularny, film dokumentalny oraz film animowany/eksperymentalny.
Oprócz konkursu filmowego organizujemy też konkurs fotograficzny, w kategoriach: Portret, Kultura i ludzie, Środowisko oraz reportaż (od 3 do 9 zdjęć)

Główna nagroda za najlepszy film festiwalu wynosi 5000 zł, a przewidziane są również nagrody za najlepsze prace w poszczególnych kategoriach. Festiwal daje też realne perspektywy dla młodych twórców - już od dwóch lat dzieła niektórych laureatów naszego festiwalu kwalifikują się później do międzynarodowych festiwali.

Regulamin i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie slavangard.pl i na fanpage'u fb.com/slavangard. W razie pytań odnośnie konkursu można też pisać na adres konkurs@slavangard.pl

Powrót do Kino Niezależne