ZANIM NAPISZESZ -- przeczytaj!

To forum służy dyskusji o montażu liniowym i nieliniowym wideo. Tutaj także tematy związane z komputerami i oprogramowaniem.

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
Avatar użytkownika
Troxx
-# moderator
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2006-11-07, 23:53
Pomógł: 2

ZANIM NAPISZESZ -- przeczytaj!

Postprzez Troxx » 2007-01-18, 01:47

Zanim zdecydujesz się założyć nowy wątek, zastosuj się do kilku zasad panujących na tym forum.

PO PIERWSZE
Przejrzyj listę ostatnich tematów i upewnij się, że kilka dni temu ktoś nie zadał już takiego samego pytania. Często wydaje się nam, że nasz problem jest unikalny i jedyny na świecie, ale prawda bywa dokładnie przeciwna.

PO DRUGIE
Uzyj wyszukiwarki. Ona naprawdę nie gryzie, a w wielu przypadkach pomoże ci znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytanie.

PO TRZECIE
Jesli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swój problem - załóż nowy temat, ale zrób to z głową. Zacznij od tematu posta - powinien byc zwięzły, ale dobrze informujący. Innymi słowy: zamiast pisać np. "mam problem" napisz: "problem ze zgrywaniem materiału". Jasne?

W treści postu opisz dokładnie swój problem. Napisz jakiego sprzętu używasz, jakich programów (i ich wersji), jakich kabli; opisz też czynności które wykonujesz gdy problem występuje. Nikt tutaj nie jest jasnowidzem, a wyciąganie szczegółów z pytającego bywa uciążliwe.

Jeśli nie wiesz czegoś na temat działania lub zasad forum, zwróć się do któregoś z moderatorów (np. do mnie) lub do Admina. Jesteśmy tu od tego żeby pomagać.
Tu króluje zeszłoroczny czas...

Powrót do Montaż wideo i komputery