Konto w Nest Banku

Wszelkie inne tematy, nie związane z tematyką filmową.

Moderatorzy: Troxx, rml

Treść
Najrad
-# 05

Konto w Nest Banku

Postprzez Najrad » 2017-05-03, 13:26

Ma ktoś? Mógłby się podzielić informacjami?
Skończyła mi się karta pre-paid MasterCard. Jak wiadomo, żeby walczyć skutecznie z terroryzmem geniusze z Brukseli zalecili bankom wycofanie z obrotu wyżej wymienionych kart płatniczych i zostałem bez możliwości płacenia za oprogramowanie - jako, że mój BZWBK domaga się kilku transakcji w miesiącu kartą, aby była za 0 zł. Wynalazłem w sieci wspomniany bank i jego konto za 0 zł. Przejrzałem i wygląda to zbyt pięknie. Generalnie plan jest taki, aby korzystać z tego konta identycznie jak z karty pre-paid :) przelewać tam sobie jedynie tyle ile chcę wydać i płacić dodawaną kartą VISA. Właśnie VISA..... miałem kiedyś VISA z BZWBK ( pre-paid oczywiście) i pamiętam, że były kłopoty z płatnościami online. Jak to jest w przypadku Nest B ???
HMC151-do sprzedania, C100+GH1&GH2+FCPX,DaVinci,

Zobacz

przez Zobacz » 2017-06-23, 13:09

emdem
-# 01

Konto w Nest Banku

Postprzez emdem » 2017-06-23, 13:09

Jeżeli to jeszcze aktualne, to tak mam u nich konto. Założyłem, gdy w moim pierwotnym nałożyli jakeis dodatkowe opłaty za prowadzenie. Minusem jest to, że nie ma placówek, poza tym same plusy. Wszystko za free. Poza tym konto elastyczne, dające duże możliwości. Również możliwość prowadzenia rachunków w innych walutach za free. Na http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ masz porównanie realnych kosztów w poszczególnych kontach.

krysio88
-# 01

Konto w Nest Banku

Postprzez krysio88 » 2017-06-28, 08:08

Zdecydowanie plus za to że nie ma żadnych opłat, niestety u mnie w mieście nie ma placówki Ale mimo to polecam
Coś srebrnego dzieje się w chmur dali,
Wicher do drzwi puka, jakby przyniósł list.
Myśmy długo na siebie czekali.
Jaki ruch w niebiosach, słyszysz - burzy świst.(...)

opiekunnestbank
-# 01

Konto w Nest Banku

Postprzez opiekunnestbank » 2017-06-29, 17:30

Szanowny Panie, dziękuję za zaufanie ofercie Nest Banku. Rzeczywiście wśród naszych produktów mamy bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku.
Natomiast wszystkie placówki może Pan znaleźć dzięki wyszukiwarce na naszej stronie: nestbank.pl/oddzialy-i-placowki.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Najrad
-# 05

Konto w Nest Banku

Postprzez Najrad » 2017-08-17, 08:56

Czy płatności online kartą są akceptowane za oceanem ??? Głównie to mnie interesuje - jak wspominałem ma to być konto do kupowania oprogramowania.
HMC151-do sprzedania, C100+GH1&GH2+FCPX,DaVinci,

gosina
-# 01

Konto w Nest Banku

Postprzez gosina » 2017-08-23, 16:29

Jeżeli to jeszcze aktualne, to tak mam u nich konto. Założyłem, gdy w moim pierwotnym nałożyli jakeis dodatkowe opłaty za prowadzenie. Minusem jest to, że nie ma placówek, poza tym same plusy.

opiekunnestbank
-# 01

Re: Konto w Nest Banku

Postprzez opiekunnestbank » 2017-08-28, 19:21

Najrad napisał(a):Czy płatności online kartą są akceptowane za oceanem ??? Głównie to mnie interesuje - jak wspominałem ma to być konto do kupowania oprogramowania.

Szanowny Panie, w Nest Banku za pomocą karty płatniczej można zapłacić zarówno za zakupy w kraju jak i za granicą. Nasza karta umożliwia też wygodne płatności i rodzinne zakupy w Internecie. Wszystkie karty Nest Banku objęte są usługą 3D Secure, dzięki której zakupy w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

kopyrka
-# 01

Konto w Nest Banku

Postprzez kopyrka » 2017-09-06, 18:12

Założyłem, gdy w moim pierwotnym nałożyli jakeis dodatkowe opłaty za prowadzenie. Minusem jest to, że nie ma placówek, poza tym same plusy.

Powrót do Hyde Park